Szukasz domowej drukarki, która szybko i tanio pomoże ci w pracy? urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M125nw zapewni wszystko co niezbędne. Urządzenie zostało przystosowane o nie dużych nakładach miesięcznych, za to jest w pełni funkcjonalne, a co najważniejsze dla użytkowników proste w obsłudze i tanie w eksploatacji. Drukarka jest niewielkich gabarytów jak na maszynę korzystającą z tonerów, zamiast tuszy. W tym wypadku wkładem drukującym jest kaseta o symbolu CF283A, która wystarcza na wydrukowanie 1500 stron, cena na rynku wynosi około 255 zł brutto.  Dzięki zastosowaniu tonerów, szybkość druku została zwiększona, a użytkownik może się cieszyć wynikiem 20 stron na minutę.

Urządzenie HP LaserJet Pro M125nw ma zainstalowaną najnowszą technologię, która pozwala użytkownikowi na obsługę drukarki z dowolnego miejsca bez konieczności podłączenia sieciowego. Wystarczy posiadać dowolne urządzenie przenośne typu smartphone czy tablet aby połączyć się i w pełni korzystać z drukarki. Jednak nie zawsze mamy pod ręką komputer dlatego z drukarki możemy korzystać bezpośrednio, dzięki co prawda małemu ale funkcjonalnemu wyświetlaczowi LCD. Ekran jest mały i dwu wierszowy, jednak jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Zainstalowano tu także port USB 2.0 aby w pełni korzystać z możliwości urządzenia, skanowanie kopiowanie można przesyłać bezpośrednio na komputer maila, czy pamięć flash.

Z ważniejszych parametrów technicznych warto wspomnieć o rozdzielczości, która jest standardowa i wynosi 600 x 600 dpi, pierwszą stronę gdy drukarka jest w spoczynku można otrzymać po 9,5 sekundzie. Podajnik papieru jest niewielkich rozmiarów i może pomieścić 150 kartek, a odbiornik 100 arkuszy.

Drukarka HP LaserJet Pro M125nw to z pewnością sprawdzona maszyna, bazująca na budowie i tonerach swojego poprzednika CB285A, który ma bardzo dobrą opinie w śród użytkowników, model ten sprzedaje się nadal w bardzo dużych ilościach. Tonery są dobrej jakości, idealnie nadają się także do dalszej regeneracji.