Firma HP poinformowała właśnie o wydaniu nowego urządzenia wielofunkcyjnego Color LaserJet Pro M477fdw. Do tej maszyny powstały specjalnie także nowe tonery:

CF410A black – wydajność 2300 stron

CF411A cyan – wydajność 2300 stron

CF412A yellow – wydajność 2300 stron

CF413A magenta – wydajność 2300 stron

CF410X black – wydajność 6500 stron

CF411X cyan – wydajność 5000 stron

CF412X yellow – wydajność 5000 stron

CF413X magenta – wydajność 5000 stron

Tego typu rozwiązanie, gdzie są dwa rodzaje wydajności tonerów jest bardzo dobrym pomysłem ponieważ klient ma prawo wyboru, która z opcji jest dla niego najbardziej korzystna. Tonery są kompletne wraz z bębnem, dlatego klient nie musi się martwić poza wymianą wkładów o nic więcej.

Drukarka HP Color LaserJet Pro M477fdw to bardzo nowoczesne urządzenie, z dużym dotykowym ekranem. Posiada w sobie wszystko co potrzebne w biurze oraz w domu, poza podstawową funkcją drukowania, można tutaj skanować, kopiować oraz korzystać z faksu. Urządzenie te posiada zainstalowane wszystkie nowoczesne gadżety, które w znaczący sposób ułatwiają prace. Począwszy od podstawowych możliwości nowoczesnych maszyn wielofunkcyjnych, dzięki którym można w łatwy sposób zeskanować dokumenty, a następnie pliki w postaci cyfrowej przesłać bezpośrednio na maila czy inny komputer podłączony do sieci. Po bardziej zaawansowaną technologię, która umożliwia błyskawiczne korzystanie z drukarki nawet podczas uśpienia. W modelu tym przyspieszono budzenie drukarki, tak aby gotowość do druku była już po 8,9 sekundy w czerni i 9,8 sekundy w kolorze, a to naprawdę bardzo dobry rezultat jeśli chodzi o drukarki kolorowe. Szybkość druku także robi wrażenie wynosi bowiem 28 stron na minute, urządzenie więc jest przeznaczone do szybkiego działania, co przekłada się na lepszą efektywność pracy. Do tego przykłada się także bardzo duży wyświetlacz o przekątnej 10,9 cm, dzięki niemu mamy do wyboru więcej opcji bezpośrednio na monitorze, co jak wiadomo także wpływa na szybkość pracy, nie trzeba bowiem przewijać ekranu i szukać potrzebnych nam opcji. Oczywiście nie zabrakło tutaj modułów pozwalających na korzystanie z portu USB w celu druku dokumentów bezpośrednio z urządzeń przenośnych. Drukarka jak oświadcza producent dzięki nowej technologii zainstalowanej w oryginalnych wkładach JetIntelligence zmniejszają zużycie energii. Z drukarki można korzystać oczywiście w dowolnym miejscu na ziemie, z urządzeń przenośnych takich jak smartfony, tablety czy laptopy, bez konieczności podłączenia z siecią firmową. Jakość wydruku jest standardowa i wynosi 600 x 600 dpi, natomiast jakość skanera to 1200 x 1200 dpi. jest tutaj oczywiście automatyczny duplex, podajnik może pomieścić 250 arkuszy, a odbiornik przyjmuje do 150 kartek. W urządzeniu zainstalowano procesor o szybkości 1200 MHz dzięki czemu wszystkie czynności, zostają wykonywane szybko i sprawnie, bez zbędnego przestoju i zawieszeń w przypadku nakładu większej ilości zadań.

Urządzenie wielofunkcyjne Color LaseJet Pro M477fdw to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie czas i szybkość działania.