Do sprzedaży trafiły właśnie najnowsze tonery Hewlett-Packard CF287A oraz CF287X.

Nie jest to kontynuacja żadnych z poprzednich serii, tonery mają całkowicie nowy kształt i skierowane są dla firm, które korzystają z drukarki w dużym stopniu. Modele CF287A zostały wyprodukowane w dwóch pojemnościach, pierwsza wersja A ma wydajność 9000 stron, a duża X dwa razy więcej czyli 18000 stron. Zatem jak widać, pojemniki są bardzo pojemne i wydajne. Wysoka wydajność pojemników zawsze przekłada się na oszczędność, duże i wydajne tonery mimo wysokiej ceny, są bardziej oszczędne przeliczając koszt wydruku jednej strony, niejednokrotnie jest to nawet połowa sumy jaką wydajemy korzystając z mało wydajnych tonerów.

Model HP CF287X został zaprojektowany z myślą o dużym obciążeniu, drukarki korzystające bowiem z tego modelu mają bardzo duży zapas obciążenia miesięcznego, są to kombajny, z których użytkownik może korzystać bez obaw o nadmierne obciążenie. Tonery HP CF287A oraz CF287X zostały zaprojektowane z myślą o dużych szybkościach, w obecnych czasach dla każdego czas ma duże znaczenie, dlatego producenci prześcigają się w walce o szybkość pracy ich drukarek w połączeniu z wysoką jakością, niestety szybka praca zawsze miała negatywny wpływ na jakość druku. Dlatego do tego problemu należy podejść bardzo ostrożnie, aby wszystko współgrało ze sobą.

Tonery HP CF287A i X są mono, posiadają w sobie także bęben, co jest dla użytkowników bardzo korzystne. tonery modułowe czyli takie które posiadają w sobie bęben są mniej problematyczne dla klienta. W przypadku jakichkolwiek problemów wystarczy wymienić wkład i po sprawie, z pojemnikami gdzie kaseta jest tylko wkładem (butelką lub pojemnikiem) z tonerem sprawa wygląda bardziej skomplikowanie.

Toner HP CF278X oraz A ma zainstalowany chip, który ma dwa zadania, po pierwsze chroni użytkowników przed podróbkami, po drugie informuje o stanie zużycia, przez co klient zawsze wie ile jeszcze pozostało proszku. Oryginalne wkłady zapewniają nieskazitelnie czyste i wyraźne wydruki od początku aż do wyczerpania się pojemnika. Zamienniki bardzo dobrze współpracują z drukarkami HP i tak jest w tym przypadku, tonery alternatywne są zawsze łatwo dostępne i przystępne cenowo, przez co klient ma duży wybór podczas dokonywania zakupu materiałów eksploatacyjnych.