Własnie pojawił się nowy model tonera HP o symbolu CZ192A. Jest to kaseta czarna wysokowydajna, o wydajności 12 000 stron, aktualnie pasuje tylko do jednej drukarki, a dokładnie jest to urządzenie wielofunkcyjne LaserJet Pro M435nw. Kaseta ta jest modelem przeznaczonym do wydruków A3, zatem w małych i średnich firmach nie będzie ona miała większego zastosowania.

 

toner HP cz192a

 

Toner HP 93 umożliwia drukowanie dokumentów o wysokiej jakości, nawet do 1200 x 1200 dpi. Tonery HP zawsze cieszyły się wysokim procentem niezawodności, klienci korzystający z oryginalnych wkładów, wiedzą że jest to marka sprawdzona i godna zaufania. Z marką HP oczekiwania zawsze są wysokie, dlatego firma dba o zachowanie swojej długo wypracowanej  i jakże cennej renomy.

Tonery CZ192A drukują od początku aż do wyczerpania proszku idealnie, nie tracą z upływem drukowanych stron jakości.  Co najważniejsze HP cały czas korzysta ze sprawdzonej metody produkcji tonerów, ich produkty są w kompletne, czyli moduł posiada bęben, przez co klient w ciągu kilku sekund, może wymienić pojemnik w drukarce i cieszyć się dalszą pracą bez utraty cennego czasu. Wszystkie tonery HP posiadają także chip, który informuje użytkownika o poziomie proszku. Przy takim rozwiązaniu użytkownik, nie traci dodatkowych kosztów i czasu na wymianę modułu bębna.

Wartość 12 tys stron obliczona jest na podstawie wydajności norm według ISO/IEC 19752

Wymiary i waga tego produktu:

497 x 195 x 330 mm

2,7 kg.