OKI Pro6410 – kolorowe drukarki graficzne

OKI Pro6410 to nowa seria drukarek graficznych, która swoją premierę miała miejsce kilka miesięcy temu podczas TargóW Drupa 2016. Zdecydowanie jednym z większych hitów tej serii jest drukarka neonowa Pro6410NWT, która dedykowana jest typowo pod wszystkie branże kreatywne oraz pod zakłady poligraficzne.

NeonColor

Neonowa, kolorowa drukarka OKI Pro6410 jest urządzeniem o niezwykłej atrakcyjności. Jest nie tylko wszechstronnym urządzeniem, ale i o bardzo dużych możliwościach wydruków. Przede wszystkim skala wydruków jaskrawych kolorów jest imponująca. Tym samym wydruki wzorników fluorescencyjnych na różnych nośnikach jest możliwe z OKI Pro. Wydruki możliwe są do zrealizowania dosłownie na wszystkich powierzchniach – od odzieży począwszy, także na rozmaitych dekoracjach, opakowaniach różnych produktów (szczególnie tych spersonalizowanych), czy na oznakowaniach w sklepach kończąc.

Koniec z gamą CMYK

W drukarkach neonowych zastosowane zostały innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu standardowa gama CMYK odchodzi w zapomnienie, rozszerzając znacznie możliwości wydruków. W połączeniu z wysoką rozdzielczością oraz cyfrowymi wydrukami i wydajnością, drukarki te stały się innowacyjne a zarazem pożądane na rynku.

Drukarka PRO6410 daje także możliwość szybkiej zmiany białych i czarnych tonerów. Wszystko to ułatwia stworzyć niesamowite projekty graficzne, także do edukacji, zarówno na białym, jak i czarnym tle.

Ten typ drukarki jednocześnie zapewnia wszechstronność nośników aż do gramatury 250 g oraz do formatu A4. W zestawieniu z okularami 3D, efekty wydruków fluorescencyjnych mogą być niezwykle imponujące i zaskakujące, zaś produkty ozdobione za pomocą tych właśnie drukarek stają się produktami o nowym wymiarze.