OKI MC332dn to urządzenie wielofunkcyjne, które szczególnie upodobały sobie prężnie działające małe firmy oraz prywatni użytkownicy, którzy w swoich domach pragną posiadać dobry i niezawodny sprzęt o dobrej jakości.

Jakość w kolorze

Przedstawiony model OKI to urządzenie A4 wielofunkcyjne, które może obsłużyć od jednego do pięciu użytkowników. Jest ono nie tylko dobre pod względem jakości, ale i szybkie – zapewnia wydruk 20 stron w kolorze w ciągu minuty oraz 22 stron w czerni – w takim samym czasie.

OKI MC332dn jest to drukarka, która gwarantuje profesjonalizm wydruku, jak i dużą niezawodność, dlatego też bardzo chętnie kupowana jest do firm, czy domowych biur. Dzięki licznym funkcjom począwszy od skanowania, drukowania, na kopiowaniu kończąc jest to idealny sprzęt w który warto zainwestować, zapewnia bowiem dużą elastyczność jeśli o zarządzanie wydrukami chodzi. W standardzie znaleźć można oprócz obustronnego drukowania, także wspomniane już skanowanie i kopiowanie, a dzięki dwustronnemu podajnikowi także szybkość wydruku. Wszystkie wydruki są kopiami najwyższej jakości High Definition Color.

Oszczędności

OKI MC332dn to mnóstwo oszczędności. Inteligentne drukowanie pozwala zaoszczędzić nie tylko czas użytkownika, ale i pieniądze. Jest to zasługa narzędzi wspomagających w jakie zaopatrzona została drukarka OKI. Istnieje możliwość drukowania nie tylko w formacie A4, ale i banerów, wizytówek, ulotek, broszur, czy prezentacji i etykiet płyt.

Dokładne skanowanie

Urządzenie wielofunkcyjne zapewnia bardzo dokładne wykonanie skanów. Co więcej, istnieje możliwość skanowania bezpośrednio do portu USB, jak i do sterowników sieciowych LDAP i TWAIN, co z kolei daje dostęp w sposób bezpośredni do wszystkich swoich kontaktów oraz adresów z poczty e-mail.

Mobilność

To jednak nie wszystkie zalety. Jeśli połączy się drukarkę z siecią bezprzewodową możliwe jest drukowanie bezpośrednio przez tablet lub też smartfon. Kolejny atut to kompatybilność z Google Cloud Print Ready, a także z AirPrint. Tym samym istnieje możliwość drukowania zdalnego z każdego wprost miejsca, nawet bez bezpośredniego podłączenia do drukarki.