Na światło dzienne ukazały się własnie nowe drukarki z firmy Helvet Packart, które wykorzystują świeżo zaprojektowane tusze:

Tusz HP 652 (F6V24AE) color, wydajność 200 stron

Tusz HP 652 (F6V25AE) black, wydajność 360 stron

Pierwszym urządzeniem wielofunkcyjnym, które trafiło do sprzedaży wykorzystujące najnowsze kartridże HP jest Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 3835.

Drukarka ta ma wszystkie niezbędne do pracy funkcje, które wymagane są w biurze czy w domu. Za pomocą aplikacji HP all-in one można nawiązać połączenie z drukarką poprzez urządzenie przenośne takie jak smartfon, tablet, laptop metodą sieci bezprzewodowej. Dzięki temu rozwiązaniu możemy korzystać z naszego urządzenia w każdym miejscu.

Wkłady drukujące, które zostały zaprojektowanie specjalnie do tej drukarki zapewniają wydruki bardzo dobrej jakości, bez względu na to czy drukujemy zwykłe dokumenty w czarnym kolorze czy zdjęcia i obrazy.

Dla ułatwienia i przyspieszenia obsługi drukarki, zainstalowano w niej ekran dotykowy o przekątnej 5,5 cm, dzięki czemu każdy ma szybki dostęp do aplikacji i widgetów. Podajnik jest co prawda tylko na 60 stron arkuszy, należy jednak pamiętać, że urządzenie to jest skierowane do małych firm i użytku domowego. Dzięki łatwej konfiguracji, która prowadzi użytkownika krok po kroku, korzystać z drukarki można bardzo szybko, zostało także zautomatyzowane połączenie z siecią bezprzewodową.

Drukarka jest bardzo mała, dzięki czemu można ją umieścić w każdym miejscu, czy to na biurku czy też innym pomieszczeniu, gdzie będzie potrzebna. Nowa technologia zastosowana w tym urządzeniu sprawia, że drukarka jest bardzo cicha, aby nie przeszkadzała w pracy, każdy więc ceniący sobie komfort doceni DeskJet Ink Advantage 3835.

Funkcje dodatkowe, z których korzystamy codziennie w biurze czy w domu takie jak skaner, kopiowanie czy faks dostępne są oczywiście w podstawowej wersji. Szybkość druku w czerni to 20 stron na minutę, w kolorze 16 stron na minutę, miesięcznie można maksymalnie obciążyć drukarkę do 1000 stron ale proponowane  przez firmę HP nie powinna przekraczać 250 stron. Drukarka osiąga bardzo dobre parametry wydruku, w czerni bowiem można uzyskać wydajność 1200 x 1200 dpi w kolorze 4800 x 1200 dpi. Urządzenie obsługuje dokumenty o gramaturze do 75 g/m². Skaner uzyskuje rozdzielczość 1200 dpi, przy kopiowaniu możemy uzyskać jakość  600 x 300 dpi. Drukarka jest małych rozmiarów 450 x 364 x 224,4 mm, przy tym waży zaledwie 5,61 kg.