Nowa jakość drukowania dzięki urządzeniom serii 700 i 800 Lexmarka

Urządzenia wielofunkcyjne serii 700 i 800 marki Lexmark to jedne z lepszych na rynku produktów służących do drukowania w kolorze. To urządzenia najnowszej generacji, które wykorzystywane mogą być w grupach roboczych, które dostosowane są do konkretnych branż.

Oszczędności

Dużą zaletą urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek serii 700 i 800 jest oszczędność jaką można zaobserwować stosując je. Przede wszystkim są to oszczędności na materiałach eksploatacyjnych (tonerach), ale i wyraźnie widać zmniejszenie zużycia papieru, opakowań, a nawet energii, jaka zużywana jest podczas eksploatacji urządzeń.

Naturalne kolory

Urządzenia serii 700 i 800 cechują się znakomitym odwzorowaniem kolorów. Tym samym otrzymane wydruki cieszą oko naturalnymi kolorami, są jasne, dokładne i bardzo ostre. Ponadto druk jest wyraźny i czytelny, dzięki czemu przykuwa uwagę i wzrok.

W urządzeniach tych dostępny jest specjalny toner kapsułkowy Unison. Jest to toner dedykowany tej właśnie serii, a jego zadaniem jest uzyskanie jasnych oraz ostrych kolorów, które nie są porównywalne do efektu pracy innych urządzeń.

W serii 800 zamontowano ponadto specjalne czujniki CCD oraz układ szklanych elementów optycznych. Razem daje to możliwość działania w wysokich rozdzielczościach oraz na szerokiej powierzchni barw.

Integracja urządzeń

Wielkim atutem urządzeń Lexmark z tych dwóch serii jest możliwość nawiązania połączenia pomiędzy różnymi urządzeniami. Wystarczy użyć odpowiednich aplikacji, które instaluje się w urządzeniu oraz oprogramowanie, dzięki czemu w łatwy sposób wykorzystać można rozmaite parametry i możliwości urządzeń. Tym samym praca może zostać dostosowana do potrzeb różnych firm oraz wymagań zróżnicowanych branż.

Toner

Lexmark seria 700 oraz 800 to urządzenia o dużej wydajności. Znajdują się w nich kasety, dzięki którym możliwy jest wydruk maksymalnie aż 55 tysięcy stron w czarnym kolorze oraz do 55 tysięcy w czerni. Dzięki współpracy z elementami służącymi obrazowaniu istnieje możliwość wydłużenia okrresu produkcyjnego, a także mniej przerw w pracy, jak i odpadów.

Toner Unison jest tonerem nowej generacji o niskim współczynniku tarcia. Ponadto działa on w niższych temperaturach, co sprzyja oszczędnościom energii.