drukarki

 

 

Witamy na stronie poświęconej Drukarką. Znajdziesz tu wszystko co dotyczy druku, nowości, problemy, porównania i wiele innych ciekawostek. Zaczynając od wyboru drukarki do domu czy firmy, poprzez drukarki 3D. Postaramy się przedstawić tę dziedzinę bez tajemnic. Pokażemy metody regeneracji, wyjaśnimy zasadę działania drukarek laserowych oraz atramentowych. Dzięki dokładnym analizom, każdy sam będzie mógł zdecydować, co jest dla niego lepszym rozwiązaniem. Niestety zakup drukarki to tylko z pozoru blacha sprawa. W rzeczywistości zły wybór urządzenia, może kosztować nas dużo pieniędzy oraz nerwów. Nie przekonujemy i nie namawiamy – naszym celem jest uczciwe i rzetelne przedstawienie faktów. Obalimy mity i rozwiejemy wszystkie niejasności.

Labdruk to także baza wiedzy w temacie nowości w branży materiałów eksploatacyjnych. Prezentujemy wszystkie nowości jakie wychodzą na rynek, opisujemy szczegółowo każdy toner i tusz, który pojawia się w sprzedaży. W opisie tonerów i tuszy znajdziesz szczegółowe informacje o jego wydajności zastosowaniu wadach i zaletach. Niestety na rynek trafia bardzo duża ilość nowości, jednak wybór materiałów eksploatacyjnych to trudny wybór. Kupując drukarkę warto zatrzymać się i dokładnie przemyśleć zakup. Zły dobór urządzenia drukującego, może przysporzyć wiele problemów i niepotrzebnych kosztów. Tanie drukarki, kuszące niska ceną często bywają bardzo drogie w utrzymaniu. Z drugiej strony widząc tanie tonery i tusze do drukarki wcale nie oznaczają że koszty eksploatacyjne będą niższe. Tonery bowiem mogą występować z modułem bębna lub bez, tak jak i tusze które dostępne są jako tanie naboje (gdzie głowica występuje w drukarce jako część serwisowa, a jej wymiana często przewyższa koszt nowej drukarki) lub droższe pełnowartościowe kartridże (z głowicą umieszczona w kartridżu). Dlatego wybór odpowiedniego urządzenia jest naprawdę bardzo ważną sprawą, dodatkowo dochodzi pytanie czy chcemy używać oryginalnych tonerów i tuszy czy korzystać z zamienników? Nie wszystkie drukarki współpracują z zamiennymi produktami drukującymi.

My pomagamy testujemy i opisujemy także drukarki. Na rynku jest tak ogromy wybór tych urządzeń, że trudno wybrać właściwe dla nas, czy to do domu czy do firmy. Jaka marka jest liderem? czy HP, Samsung, Brother, Canon, Xerox, Oki itp? każda firma specjalizuje się w swojej dziedzinie, jedni produkują dobre drukarki do użytku domowego, inne sprawdzają się w firmie czy dużych korporacjach, gdzie najlepszym rozwiązaniem będą duże kserokopiarki korzystające z drogi ale bardzo wydajnych tonerów.

 

1726543-3d-znak-zapytania-na-bialym-tleZadaj pytanie, napisz co chciałbyś wiedzieć a przygotujemy artykuł i udzielmy w nim szczegółowej odpowiedzi.