Na półki sklepowe lada dzień zawitają nowe tusze firmy HP. Są to dwa pojemniki wraz z głowicą, idealne rozwiązanie dla osób które cenią sobie wygodę i szybkość pracy, nie martwiąc się o wymianę innych części w drukarce. Nowe modele to:

HP 680 black o symbolu F6V27AA

HP 680 color o symbolu F6V26AA

Modele te to następca tuszy HP 650 z tym że różnią się one wydajnością. Pojemnik z tuszem czarnym HP 680 ma wydajność 480 stron, co jest sporą liczbą jak na tusze, kolor natomiast zmniejszono do 150 stron. Ich główną zaletą jak określa firma Hewlett-Packard ma być niska cena połączona z wysoką jakością wydruków. Tusze będą pasowały do drukarek przeznaczonych głównie do użytku domowego, a co za tym idzie będą one wszechstronne.

Pojemniki HP 680 jak w przypadku ich poprzedników są zabezpieczone przed podróbkami, niestety tego typu zabiegi szkodzą także klientom, którzy poprzez blokowanie pojemników nie mogą ich sprzedać w punktach skupu zużytych tuszy i tonerów. Blokadę można na szczęście usunąć w ustawieniach drukarki, jednak mało kto wie o tego typu działaniach firmy.

Używanie oryginalnych tuszy HP 680 black i color zapewnia użytkownikowi idealne wydruku od samego początku do końca ich użytkowania.Oryginalne wkłady to pewność i niezawodność pracy, a odczyt zużycia poziomu tuszu jest zawsze pomocny, daje klientowi możliwość śledzenia go przez cały okres użytkowania pojemnika.

Wymiary opakowania jednego pojemnika z tuszem to 115 x 102 x 36 mm, a jego waga wynosi  0,05 – 0,06 kg

Producent daje gwarancję 6 miesięcy.