Nowe drukarki Epson SureColor P10000 i P20000

Drukarka Epson SureColor P1000 oraz P20000 to w pełni profesjonalne, nowe drukarki fotograficzne, które są jednym z najnowszych dzieł firmy Epson. To 44-calowe urządzenia, posiadające nową głowicę PrecisionCore MicroTFP z aż 8000 dysz. Dzięki tej właśnie budowie wydruki przetrwać mogą aż do 200 lat!

Wydajność

Znakomitą zaletę drukarki Epson SureColor stanowi podniesienie stopnia wydajności. Cechę tę zapewniają przede wszystkim wkłady atramentowe o pojemności 700 ml, które z jednej strony dają wspomnianą dużą wydajność, a z drugiej pozwalają na tanie wydruki, a tym samym na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji.

Jakość

Pod względem jakości, nowa drukarka fotograficzna Epson to gwarancja doskonałej jakości wydruku. Technologia Epson UltraChrome PRO pozwala na kolorowe wydruki, które zgodnie z deklaracją producenta przetrwać mają wspomniane już 200 lat. Ta nowa technologia pozwala na wydruki w czterech poziomach szarości oraz szybkie przejścia z bardzo niskiego ziarna.

Precyzja i prędkość

Te znakomite drukarki wielkoformatowe cechują się dużą precyzją wydruków oraz dużą prędkością pracy. To sprawia, że są one chętnie wybierane do dużych firm, w których drukowanie zdjęć jest sprawą priorytetową. Wydruki wykonywane są zazwyczaj w rozdzielczości 600 x 600 dpi, a także w większej.

Łatwa obsługa

Zarówno jedna, jak i druga drukarka wielkoformatowa posiada bardzo prosty panel do obsługi. Sprawia to, iż korzystanie z urządzenia staje się wprost intuicyjne. Co ważne, w modelu P-20000 zastosowano nową prowadnicę dzięki której zabezpieczony zostaje papier przed porwaniem, czy też przed przesuwaniem się.

Przeznaczenie

Z uwagi na swoje właściwości, te dwa modele urządzeń nadają się szczególnie do laboratoriów fotograficznych oraz rozmaitych print-shopów i przedsiębiorstw, gdzie konieczne jest użycie drukarki o tak precyzyjnym i doskonałej jakości. Imponuje w nich szczególnie reprodukcja kolorów oraz detali, jak i druk aż 4 różnych stopni szarości.