Epson Stylus SX445W – czy warto kupić wieczne kartridże

Każdy użytkownik drukarek chce, by jego urządzenie było nie tylko sprawne i szybkie, ale także wydajne i tanie w eksploatacji. Warto z tego względu zainwestować w wieczne kartridże Epson Stylus SX445W, które w sposób wprost radykalny obniżają koszty eksploatacji.

Napełnianie

Napełnianie wiecznych kartridży jest bardzo proste, a dodatkowo nieograniczone. Wkłady takie można napełniać tuszem przez otwory, które zostały umieszczone na każdym kartridżu. Znajdują się one na górze, a kartridże dopełnia się nieskończoną ilość razy w razie potrzeby. Ten sposób eksploatacji sprawia, iż użytkownik drukarki oszczędza na kosztach eksploatacji.

Drukarka uniwersalna

Atutem wiecznych kartridży Epson Stylus SX445W jest przemienienie urządzenia w drukarkę o znacznie większej uniwersalności. Jest to skutek możliwości napełniania drukarek różnego typu tuszami, choćby standardowymi – barwnikowymi, czy pigmentowymi, sublimacyjnymi, jak i nano-tuszem. Co to oznacza w praktyce? Możliwość drukowania na innych materiałach niż papier, a zatem na folii, papierze fotograficznym, papierze offsetowym, na plastiku, tkaninach, etc.

Zamienniki

Model Epson Stylus SX445W to zamiennik kartridży o kodzie Epson T-1291, T-1292, T-1293, T-1294 oraz T-1281, T-1282, T-1283 oraz T-1284.

Decydując się na zakup zamienników, można liczyć na kilkukrotne obniżenie kosztów eksploatacji drukarki, w tym wydruków. To także materiały eksploatacyjne, które posiadają znacznie niższą cenę niż oryginalne zasobniki. Są one wygodne w eksploatacji oraz łatwe w montażu, o czym już napomknęliśmy uprzednio. Nie wolno zapominać też o dobrej jakości druku i gwarancji, jaką daje producent na swoje wieczne kartridże.

Automatyczny reset

Istotną cechą jaką posiadają kartridże jest wyposażenie ich w chipy samo resetujące. Tym samym wystarczy wyjąć kartridż z drukarki, by automatycznie zresetował się on. Dzięki temu po napełnieniu kartridża od razu uznawany jest on przez drukarkę za nowy, a tym samym za pełny. To z kolei pozwala drukować bez jakichkolwiek problemów.