Expression Home XP-332: kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z Wi-Fi

Mała rzecz, a cieszy. Tak z pewnością pomyślał wynalazca kompaktowego urządzenia wielofunkcyjnego, Expression Home XP-332 po przetestowaniu wszystkich jego możliwości. Ten właśnie produkt to niewielkie gabarytowo urządzenie, które doskonale sprawdza się w domowych warunkach.

Funkcjonalność

Expression Home XP 332 jak wskazuje już jego sama nazwa z powodzeniem wystarczy na potrzeby domowe. Jest to drukarka, która pozwala podłączyć się do sieci Wi-Fi. Tym samym możliwe jest drukowanie zdalne, co znacznie ułatwia pracę.

Urządzenie to jest również stosunkowo tanie, zapewniając równocześnie bardzo dobrą jakość wydruków. Drukarka jest wszechstronna, a dzięki zdalnej pracy może zostać użyta przez dowolną osobę, która podłączona jest do bezprzewodowej sieci. Jedną z bardzie przydatnych funkcji jest brak konieczności podłączania się do komputera w celu wydrukowania zdjęć. Tu wystarczy podłączyć kartę pamięci ze zdjęciami bezpośrednio do drukarki i cieszyć się jakością wydruku. Pracę z drukarką ułatwia znacznie kolorowy panel LCD, za którego pomocą możemy całkowicie zapanować nad drukowaniem.

Zalety drukarki

Uwagę zwrócić powiniśmy przede wszystkim na niewielkie gabaryty urządzenia. Jego rozmiar sprawia, że oszczędza się na przestrzeni biurowej, czy domowej. Nawet nie posiadając dostępu do sieci internetowej możliwe jest drukowanie zdalne za pomocą Wi-Fi Direct. Pracę tę ułatwi znakomity wyświetlacz LCD, który ma bardzo łatwe sterowanie.

Drukarkę wyposażono w atrament Claria Home. To umożliwia wymianę wkładów pojedynczych zamiast całości. Takie podejście generuje spore oszczędności. Uwzględniając dodatkowo fakt, iż drukarka jest bardzo wydajna, można z pewnością cieszyć się jakością i oszczędnościami.

Aplikacja iPrint

Dla zniecierpliwionych: istnieje prosta w obsłudze aplikacja (iPrint), która wykorzystywana jest do drukowania zdalnego. Dodając do tego funkcję Epson Email Print możemy cieszyć się wydrukami, które zlecić może dowolna osoba z dowolnego miejsca na ziemi, pod warunkiem iż potrafić będzie wysłać polecenia bezpośrednio z własnego urządzenia na drukarkę.