W natłoku propozycji jakie oferują producenci drukarek trudno jest wybrać to urządzenie, które będzie spełniało najlepiej nasze oczekiwania. To efekt olbrzymiej ilości rozmaitych drukarek, które proponowane są do zakupu. Wszyscy producenci prześcigają się w zareklamowaniu swojego urządzenia jako tego jednego, jedynego i najlepszego w swojej grupie.

Pewna drukarka dla niepewnych

Osoby niepewne jaki podjąć wybór polecamy dziś drukarki Nashuatec z serii SP311sf oraz SP311sfnw. To urządzenia, które z pewnością zadowolą osoby, które szukają prostych i mało skomplikowanych urządzeń, których głównym zadaniem jest szybki wydruk. Właśnie dlatego nie będąc pewnym swojego wyboru warto wybrać pewny produkt, który pracował będzie niezawodnie.

Zalety

Nashuatec SP311sfnw oraz SP311sf to drukarki, które zachwycają swoimi kompaktowymi rozmiarami. Są one idealnymi urządzeniami do biur, czy domów, gdzie liczy się każdy wolny centymetr przestrzeni. Dzięki temu drukarka ta świetnie pasuje na biurko, tym samym zajmując niewiele miejsca. Zarówno jedna, jak i druga są drukarkami wielofunkcyjnymi o dużej skuteczności oraz szybkości. Są to modele A4 mono, proste zarówno w obsłudze, jak i utrzymaniu.

Drukarka pozwala na wydruk w rozdzielczości 1200 dpi oraz na skanowanie w kolorze w wysokich rozdzielczościach kolorowych obrazów. Skanowanie możliwe jest ponadto bezpośrednio do poczty internetowej oraz serwera FTP, czy folderów.

Funkcje przyjazne dla środowiska

Wśród licznych funkcji jakie można wyróżnić w drukarkach marki Nashuatec na uwagę zasługują szczególnie te, które przyjazne są dla środowiska. Są to przede wszystkim drukowanie obustronne, czy tryb oszczędzania energii. Obydwie funkcje pozwalają na obniżenie emisji CO2 do atmosfery.

Obsługa

Dzięki 4-liniowemu wyświetlaczowi w modelu Nashuatec 311SFN wszystkie instrukcje są bardzo czytelne, zaś urządzenie jest łatwe w użytkowaniu. Tym samym obsługa drukarek jest bardzo prosta i łatwa w użytkowaniu. Jeśli materiały eksploatacyjne wyczerpią się, wówczas w łatwy sposób użytkownik nawet o niewielkim doświadczeniu (lub wręcz zerowym) wymieni kartridż.