Pojawiły się nowe kolorowe tonery HP. Modele te są bardzo wydajne, w przypadku wersji „A” czarny bowiem wystarcza na 6000 stron, kolory na 5000 stron, w wersjidużej czyli „X” czarny ma wydajność aż  12 500 stron, a kolory 9500 stron. Jak na drukarki kolorowe, to bardzo dobry wynik. Firma HP cały czas produkuje tonery kompletne, czyli wraz z bębnami, klienci dzięki temu nie muszą się przejmować poza wymianą tonerów niczym innym.

 

HP 508

 

Tonery o oznaczeniu 508A to w rzeczywistości następca sprawdzonych i dobrze spisujących się obecnie 507A. Zaletą oryginalnych wkładów HP jest niezawodność oraz wysokiej jakości wydruki od początku aż do ostatniej strony. Jednak jako że HP jest najczęściej kupowanym tonerem, na rynku jest bardzo dużo podróbek, tonery na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie i tylko fachowiec potrafi rozpoznać różnice w wyglądzie. Sprzedażą falsyfikatów zajmują się duże firmy rozpowszechniające je na cały rynek światowy. Dlatego HP wprowadziło innowacyjną technologię uwierzytelniającą oryginalne wkłady, dzięki temu klient otrzymuje  informację czy został zainstalowany oryginalny wkład czy zamiennik.

Modele HP 508A cechuje duża szybkość pracy, dla klienta liczy się przecież najbardziej szybkość wydruków. Opracowana przez wiele lat technologia, dzięki której proszek topi się w niskiej temperaturze, sprawia że z roku na rok szybkość druku stale wzrasta.

Modele nowych tonerów CF360A, CF361A, CF362A, CF363A to dobry wybór, powstały na bazie popularnych poprzedników, które zyskały pozytywną ocenę.