Wszystkie osoby poszukujące nowych urządzeń drukujących powinny pokusić się o bliższe przyjrzenie się drukarkom biz hub C658. To urządzenia przeznaczone przede wszystkim do wydruku kolorowego, a w serii tej znajdują się 3 urządzenia. Są nimi bizhub C458, bizhub C558 oraz bizhub C658.

Zalety

Największymi zaletami drukarek z nowej serii są wysoka wydajność, a także duża efektywność pracy. Są to urządzenia o bardzo wysokiej jakości, które znajdują swoje zastosowanie w biurach, gdzie jest możliwość pełnego wykorzystania ich parametrów. Urządzenia te to przedmioty łatwe w obsłudze, wydajne i oszczędne, zapewniają też obieg dokumentów w sposób prawidłowy, bezpieczny oraz szybki i płynny. Dzięki temu też sprawdzają się jako odpowiednie urządzenia dla osób wymagających dobrej jakości i niezłej ceny w jednym.

Parametry

Nowa seria drukarek posiada znacznie większy panel dotykowy. Jego przekątna to 10.1 cala. Wielkość ta ma wpływ na sprawne oraz bardzo intuicyjne poruszanie się po menu urządzenia. Z kolei nowy interfejs urządzenia dostosowuje się do zadań rutynowych jakie wykonywane są w każdej właściwie firmie. Kolejny atut to wydajny procesor, który w porównaniu z poprzednikami tej serii jest zdecydowanie szybszy i lepszy. Tym samym nowe urządzenia wielofunkcyjne są bardziej funkcjonalne oraz łatwiejsze w obsłudze.

Dodatkowe atuty

Poza drukowaniem urządzenia te cechują się znacznie lepszymi parametrami skanowania. Możliwe jest zeskanowanie do 240 obrazów w ciągu jednej minuty, co zapewnia duża pojemność oraz szybkość pracy podajnika dokumentów. Dzięki wyposażeniu drukarek w czujniki ultradźwiękowe wyeliminowane zostały problemy z pobieraniem kilku arkuszy papieru jednocześnie. Modele te także dają możliwość wydruku rozmaitych rodzajów materiałów. Kolejny atut to wielofunkcyjne finiszery jakie produkują broszury oraz dokumenty składane na Z.

Bizhub C658 można skonfigurować z urządzeniami mobilnymi, a także parować z telefonem, czy wykonywać wydruki z różnymi urządzeniami przenośnymi. Tym samym to drukarki, które świetnie sprawdzają się w firmach i instytucjach, gdzie zaobserwować można duży obieg dokumentów.